ul. Kościuszki 9  87-621-75-20   wsd@diecezja.elk.pl A A A  

Msza z biskupem Dariuszem Zalewskim

czwartek, 10-11-2022

Msza z biskupem Dariuszem Zalewskim

Wczoraj naszą wspólnotę odwiedził ksiądz biskup Dariusz Zalewski, biskup pomocniczy diecezji ełckiej. Przewodniczył on Mszy świętej w intencji naszej wspólnoty.

Podczas kazania przybliżył nam historię Bazyliki Laterańskiej, której święto poświęcenia wczoraj obchodziliśmy. Na zakończenie Eucharystii senior ogólny, jako nasz reprezentant, złożył serdeczne gratulacje z okazji przyjęcia sakry biskupiej oraz życzył wszelkich darów Ducha Świętego na dalszej posłudze biskupiej.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM